• Kategorie
  • Parametry
  • Gokart na pedały

Gokarty na pedały - motoryzacyjna zabawka dla Twojego dziecka!

Ogromnym powodzeniem na rynku zabawek dla dzieci cieszą się obecnie gokarty czyli małe, czterokołowe samochodziki przypominające swoje duże, wyścigowe odpowiedniki. W ofercie spotkać można zarówno modele z napędem elektrycznym jak i te w których napęd służy siła mięśni dziecka. Który wariant zatem najlepiej wybrać?

Gokarty na akumulator czy na pedały?

Przed takim dylematem stają na pewno rodzicie nie jednego dziecka. Czy dopłata do modelu wyposażonego w akumulator jest rzeczywiście opłacalna? Otóż naszym zdaniem jak najbardziej tak. Dlaczego? Otóż gokarty napędzane akumulatorem jeszcze bardziej przypominają swoim wyglądem ale też funkcjonowaniem realne wyścigowe pojazdy. Dodatkowo nie wymagają użycia siły mięśni dzięki czemu dziecko może z takiej zabawki korzystać dłużej i cieszyć się z większej prędkości jazdy. Dodatkowo gokarty akumulatorowe stanowią doskonały sposób aby zapoznać dziecko z prawdziwym światem motoryzacji w przyszłości.

Za wyborem gokartów akumulatorowych przemawia również ich bogatsze wyposażenie. Mowa tutaj chociażby o klaksonach, światłach czy też wbudowanych odtwarzaczach muzyki, które sprawiają, że zabaw jest jeszcze bardziej atrakcyjna, a maluch ma poczucie przebywania w prawdziwym pojeździe.

Niektóre gokarty tego typu mają również mnóstwo udogodnień w postaci klaksonów, świateł czy wejść na odtwarzacze muzyki. Wszystko to sprawia, że dziecko jeszcze bardziej czuje frajdę z jazdy.