• Kategorie
  • Szukaj
  • Gokarty na akumulator

Szeroki wybór gokartów na akumulator

Twoje dziecko jest fanem motoryzacji? Kocha różnego rodzaju pojazdy? Spraw mu ogromną frajdę i sprezentuj gokart zasilany przez akumulator. Oferowane w naszym sklepie gokarty na akumulator to wysokiej jakości zabawki, które doskonale odwzorowują prawdziwe gokarty. 

Gokart na akumulator - idealny prezent dla małego miłośnika motoryzacji

Gokarty na akumulator to pojazdy zasilane przez prąd. Dzięki zamontowanemu akumulatorowi pozwalają się przemieszczać bez konieczności używania siły własnych mięśni. Dzięki stosunkowo niewielkiej masie gokarty na akumulator mogą rozpędzić się do całkiem dużych prędkości ( 25 km na godzinę ) co przekłada się na radość dziecka z zabawy. Za sprawą zdalnego sterowania są jednak stosunkowo bezpieczne - rodzić może bez problemu zatrzymać pojazd zdalnie.

Elektryczny gokart dla dzieci - jak wybrać odpowiedni?

Wybierając gokart na akumulator należy zwrócić uwagę na kilka kwestii. Po pierwsze będzie to siedzisko. Jest to kluczowy element ponieważ musi być odpowiednio dopasowany do wieku, wzrostu i wagi dziecka. Ma zapewnić odpowiednie oparcie i bezpieczeństwo w trakcie jazdy.

Kolejny element to kierownica. Powinna posiadać możliwość regulacji - tak aby idealnie dopasować się do zasięgu rąk dziecka. 

Nie mniej kluczowe są opony zastosowane w gokarcie na akumulator. Tutaj wybór w dużej części zależy od powierzchni po jakiej będzie poruszał się malec w pojeździe. Jeżeli będzie to trudniejszy teren jak trawa to najlepiej postawić na duże, szerokie opony, które zapewnią przyczepność oraz stabilny tor jazdy. 

Na sam koniec nie można zapomnieć o wyglądzie elektrycznego gokarta dla dziecka. Im bardziej kolorowy i przyciągający wzrok będzie jego design tym chętniej dziecko będzie chciało z niego korzystać.