• Kategorie
  • Szukaj
  • Tablice dla dzieci - magnetyczne, kredowe

Edukacyjne tablice dla dzieci

Chcecie zadbać o rozwój kreatywności swojej pociechy? Tablice edukacyjne to zatem strzał w dziesiątkę. Pozwalają dziecku nie tylko rozwinąć się twórczo ale służą również do rozwijania innych zmysłów i polepszenia pamięci dziecka.

Tablice edukacyjne dwustronne

W naszej ofercie znajdują się tablice edukacyjne dostosowane do potrzeb jak i też wieku dziecka. Posiadamy tablice skierowane dla maluszków jak i też starszych dzieci. Dzięki tablicom magnetycznym czy też suchościeralnym dziecko będzie mogło połączyć dobrą zabawę z edukacją. 

Tablica edukacyjna dla dziewczynki i chłopczyka

Edukacyjne tablice magnetyczne stanowią jedno z bardziej skutecznych rozwiązań pomagających wspomagać prawidłowy rozwój dziecka. Idealnie sprawdzają się jako pomoc dydaktyczna dla dzieci powyżej trzeciego roku życia. Magnetyczne tablice edukacyjne dla dziewczynek i chłopców są przystosowane zarówno do ścieralnych pisaków, jak i też oczywiście samych magnesów. Dzięki temu dziewczynki i chłopcy będą mogli rozwijać zdolności manualne oraz poznawać literki, cyfry i kształty geometryczne.

Tablice edukacyjne dla dzieci - zalety

Do głównych zalet tablic edukacyjnych zaliczyć należy:

  • pozytywny wpływ na koncentrację malucha
  • rozwój zdolności manualnych i motoryki dziecka
  • bezpieczną naukę poprzez zabawę
  • rozwój samodzielności w rozwiązywaniu problemów
  • lepsze zaangażowanie dziecka w naukę

 

Tablice edukacyjne drewniane

Tablice edukacyjne mogą być wykonane z różnych materiałów. Najczęściej na rynku spotkać można tablice edukacyjne drewniane oraz plastikowe. Różnią się one również wielkością oraz funkcjonalnością. Zasadniczo większość producentów oferuje tablice dwustronne. Na jednej stronie tablicy można pisać i rysować za pomocą kredy, natomiast na drugiej przypiąć magnesy i pisać za pomocą specjalnego suchościeralnego mazaka.

Tablica kredowo magnetyczna dla dzieci

Tablice kredowo magnetyczne znakomicie sprawdzą się, jeżeli poprzez zabawę chcemy pomóc dziecku w nauce pisania, czytania oraz liczenia. Dzięki ogromnym możliwościom tablice kredowo-magnetyczne sprawdzą się również wtedy, jeżeli dziecko ma artystyczną duszę i chce wyrazić swoje emocje za pomocą rysunków lub malunków.