• Kategorie
  • Szukaj
  • Skarbonka dla dziecka

Bankomat Skarbonka - idealna zabawka edukacyjna

Wszyscy wiemy, że nauka liczenia oraz oszczędzania to coś bardzo istotnego w życiu każdego człowieka. Warto zatem od najmłodszych lat postawić na edukację dziecka w tym względzie. Bankomat skarbonka to idealna zabawka do realizacji tego celu.  Zabawka ta pozwoli zapoznać dziecko z podstawami oszczędzania w przystępny i prosty sposób.

Bankomat skarbonka opinie dzieci są jasne - nauka oszczędzania staje się prostsza!

Skarbonki pełnią niezwykle istotną rolę w procesie edukacji dziecka z zakresu finansów. Skarbonka to nie tylko zwykły pojemnik na drobne monety ale sposób na przybliżenie dziecku idei oszczędzania i wydawania pieniędzy. Dziecko, które od najmłodszych lat będzie zaznajomione z konceptem oszczędzania, w wieku dorosłym dużo skuteczniej będzie w stanie zarządzać posiadanymi środkami finansowymi.

Co bankomat skarbonka daje dziecku?

Za sprawą bankomatu skarbonki wasza pociecha dowie się czym są pieniądze oraz do czego służą, zdobędzie wiedzę na temat tego skąd biorą się pieniądze ( wykonywanie pracy, obowiązki domowe, prezent ), będą świadome w jaki sposób i po co oszczędzać pieniądze, zdobędą doświadczenie w podejmowaniu istotnych decyzji finansowych, będą rozumieć czym jest odraczanie gratyfikacji.