• Kategorie
  • Szukaj
  • Samochody na akumulator dla dzieci

Samochody na akumulator dla najmłodszych

Twoja pociecha jest zafascynowana motoryzacją? Może godzinami przyglądać się różnym pojazdom? Spraw mu zatem idealny prezent i postaw na dostępne w naszej ofercie samochody na akumulator!

Daj dziecku szansę poczuć czym jest motoryzacja od najmłodszych lat.

Samochodziki elektryczne dla dzieci - jak wybrać najlepsze?

Dostępne w naszym sklepie eBajlandia samochody elektryczne dla dzieci wyróżniają się ogromnym przywiązaniem do detali, dużą pojemnością akumulatorów oraz niezawodnością. Dobierając samochód elektryczny dla dziecka warto zwrócić uwagę na zastosowane w nim akumulatory ( im większa pojemność, tym dłuższy czas zabawy zapewnią one dziecku ) oraz dodatkowe funkcje jak możliwość włączenia sygnałów dźwiękowych, interaktywna kierownica itd.

Jakie autko na akumulator dla dziecka wybrać?

Dokonując wyboruautka na akumulator dla dziecka sugerujemy wziąć pod uwagę następujące czynniki:

  • wiek oraz wagę dziecięcego kierowcy,
  • rodzaj pojazdu (autka na akumulator dostępne są jako pojazdy sportowe, terenowe, autka osobowe),
  • pojemność akumulatora (od niego zależy czas zabawy),
  • moc pojazdu (czy autko będzie w stanie rozwijać większe prędkości),
  • ulubioną markę pojazdu (wiele samochodzików dla dzieci na akumulator zostało wykonanych na licencji i przypomina pojazdy takich marek jak Mercedes, Audi, Jeep, Lamborghini),
  • dodatkowe wyposażenie (sygnały dźwiękowe, światła i inne elementy, które będą wpływać na ,,realizm" zabawkowego pojazdu).

Ile i jak ładować autko na akumulator?

Każdy samochodzik dla dzieci na akumulator wyposażony jest w ładowarkę sieciową pasującą do standardowego gniazdka sieciowego, jakie można znaleźć w każdym domu. Od wydajności dołączonej ładowarki oraz pojemności akumulatorów w danym autku dla dzieci zależeć będzie czas pełnego ładowania. W większości przypadków czas ten będzie wynosił od 4 do 10 godzin. Dodatkowo zalecamy, aby w miarę możliwości nie rozładowywać akumulatorów w pojeździe dla dziecka do zera (analogicznie jak w przypadku akumulatorów w telefonach nie służy to ich długiej żywotności). Najlepsza pora do ładowania pojazdu to zazwyczaj noc (może to jednak być zależne od taryfy energetycznej z której korzystacie - najelepiej ładować wtedy, gdy stawka za prąd jest najniższa). Dzięki temu na drugi dzień dziecko od samego rana będzie mogło bez problemu kierować samochodzikiem akumulatorowym.

Samochodziki na akumulator dla dziewczynek

Motoryzacja to już od jakiegoś czasu nie tylko domena mężczyzn. Nic zatem dziwnego, że od najmłodszych lat pojazdami zafascynowane są również dziewczynki. Staramy się oferować uniwersalne modele samochodzików na akumulator dla najmłodszych, tak by radość z jazdy mogły czerpać zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Posiadamy modele o stylistyce, która przypadnie do gustu zarówno chłopcom jak i dziewczynkom. Dodatkowo w przypadku młodych dam przygotowaliśmy modele w bardziej kobiecej kolorystyce jak róż czy też fiolet.