• Kategorie
  • Szukaj
  • Autka na akumulator i pojazdy na akumulator dla dzieci

autko na akumulator - jakie autko wybrać dla dzieckaAutko na akumulator dla dzieci czyli 4 kółka dla malucha

Jeszcze do niedawna dziecięce marzenie o byciu kierowcą musiało oczekiwać spełnienia aż do czasu wejścia w dorosłość. Obecnie jednak dzięki dziecięcym pojazdom na akumulator maluchy mogą spróbować swoich sił za kierownicą w bezpieczny i przynoszący dużo radości sposób. Autka na akumulator to niespotykany dotąd wymiar zabawy dla dziecięcych miłośników motoryzacji. Wśród oferowanych autek na akumulator dla dzieci znajdą Państwo u nas propozycje zarówno dla chłopców jak i dziewczynek - od sportowych samochodów na akumulator, poprzez takie pojazdy jak motocykle, quady czy też traktorki.

Autka na akumulator dla dzieci - spełnij marzenie pociechy

Pojazdy na akumulator skierowane są w głównej mierze dla dzieci od 3 roku życia i występują w bardzo wielu rodzajach modeli imitujących prawdziwe pojazdy takich marek jak Mercedes, BMW, Ford, Audi. Zabawa autkiem akumulatorowym dla dzieci to nauka poruszania się, szacowania odległości, ćwiczenie refleksu i wyobraźni przestrzennej podszyta tym, co dla maluchów najważniejsze, czyli czystą radością z zabawy. Znakomite odwzorowanie różnych detali oryginalnego pojazdu, możliwość użycia klaksonu z melodyjkami czy korzystanie z przycisków na interaktywnej kierownicy pozwalają poczuć się maluchowi niczym w prawdziwym samochodzie.

Autko na akumulator dla dziewczynki a dla chłopca

Zasadniczo wszystkie oferowane autka na akumulator mogą być wykorzystywane zarówno przez chłopców jak i dziewczynki. Szukając modelu dla młodej miłośniczki czterech kółek sugerujemy dobrze dobrać wielkość pojazdu akumulatorowego oraz zwrócić baczniejszą uwagę na dobór odpowiedniego koloru - różowe Cabrio na akumulator z pewnością bardziej wpadnie w oko młodej kierowczyni.

Jak dobrać pojazd na akumulator dla dziecka? - Infografika

 

Infografika wyjaśniająca jaki pojazd na akumulator dla dziecka wybrać

 

Zabawa na długi czas z naszymi autkami na akumulator

Tym co wyróżnia oferowane przez nas zabawki dla dzieci z tej kategorii są zainstalowane w nich wydajne akumulatory. Przekłada się to na możliwość długiej i radosnej zabawy. Nie ma nic gorszego niż wyraz zawodu na twarzy dziecka, które musi przerwać jazdę autkiem ponieważ wyczerpały się w nim baterie i wymaga doładowania. Oprócz tego pojazdy z naszej oferty mogą pochwalić się sporą nośnością – mogą wytrzymać obciążenie nawet w granicach 50 kilogramów. W praktyce oznacza to, że z zabawek tych mogą korzystać również nieco starsze dzieci oraz takie, które rozwijają się fizycznie znacznie szybciej niż ich rówieśnicy. Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest dla nas rodziców bezpieczeństwo maluchów, dlatego wszystkie pojazdy posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i atesty poświadczające ich jakość.

Zalety z zabawy pojazdami i autkami dla dzieci:

  • rozwijają kreatywność u dziecka,
  • pozwalają nawiązywać nowe przyjaźnie,
  • pozwalają rozwinąć umiejętności poznawcze u dziecka,
  • uczą koordynacji oraz poprawiają kondycję malucha.

źródło: How Do Children Benefit from Playing with Toy Cars and Trucks