• Kategorie
  • Szukaj
  • Pojazdy na akumulator

Pojazdy na akumulator dla dzieci – gratka dla małego fana motoryzacji

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo bardzo szeroką ofertę pojazdów na akumulator dla dzieci, które zapewnią malcom niespotykaną dotąd zabawę. Wśród oferowanych pojazdów znajdą się zarówno modele przypominające nowoczesne, superszybkie samochody, motocykle, quady jak i też pojazdy rolnicze takie jak traktory. Dodatkowym atutem oferowanych pojazdów na akumulator jest możliwość ich zdalnego sterowania dzięki bezprzewodowym kontrolerom.

Charakterystyczną cechą wszystkich pojazdów jest ich duża interaktywność. Dają one bowiem możliwość użycia klaksonu z melodyjkami czy też zabawy z interaktywną kierownicą oraz wiele więcej.

Jak dobrać pojazd na akumulator dla dziecka? - Infografika

 

pojazd na akumulator dla dziecka - jak wybrać odpowiedni

 

Zabawa na długi czas z naszymi pojazdami na akumulator

Tym co wyróżnia oferowane przez nas pojazdy akumulatorowe dla dzieci są zainstalowane w nich wydajne akumulatory. Przekłada się to na możliwość długiej i radosnej zabawy. Oprócz tego pojazdy mogą pochwalić się sporą nośnością – mogą wytrzymać obciążenie nawet w granicach 50 kilogramów. Wszystkie posiadają też niezbędne certyfikaty, dzięki czemu zabawa z ich użyciem jest w pełni bezpieczna dla waszego dziecka.