• Kategorie
  • Szukaj
  • Pojazdy na akumulator

Pojazdy na akumulator dla dzieci – gratka dla małego fana motoryzacji

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo bardzo szeroką ofertę pojazdów na akumulator dla dzieci, które zapewnią malcom niespotykany dotąd wymiar zabawy. Wśród oferowanych pojazdów znajdą się zarówno modele przypominające nowoczesne, superszybkie samochody, motocykle, quady jak i też pojazdy rolnicze takie jak traktory.

Charakterystyczną cechą wszystkich pojazdów jest ich interaktywność. Znakomite odwzorowanie rówżnych detali oryginalnego pojazdu, możliwość użycia klaksonu z melodyjkami czy korzystanie z przycisków na interaktywnej kierownicy pozwalają poczuć się maluchowi niczym w prawdziwym samochodzie.

Jak dobrać pojazd na akumulator dla dziecka? - Infografika

 

Infografika wyjaśniająca jaki pojazd na akumulator dla dziecka wybrać

 

Zabawa na długi czas z naszymi pojazdami na akumulator

Tym co wyróżnia oferowane przez nas zabawki dla dzieci z tej kategorii są zainstalowane w nich wydajne akumulatory. Przekłada się to na możliwość długiej i radosnej zabawy. Nie ma nic gorszego niż wyraz zawodu na twarzy dziecka, które musi przerwać jazdę autkiem ponieważ wyczerpały się w nim bateriie i wymaga doładowania. Oprócz tego pojazdy z naszej oferty mogą pochwalić się sporą nośnością – mogą wytrzymać obciążenie nawet w granicach 50 kilogramów. W praktyce oznacza to, że z zabawek tych mogą korzystać również nieco starsze dzieci oraz takie, które rozwijają się fizycznie znacznie szybciej niż ich równieśnicy. Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest dla nas rodziców bezpieczeństwo naszych maluchów, dlatego wszystkie pojazdy posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i atesty poświadczające ich jakość.

Zalety z zabawy pojazdami i autkami dla dzieci:

  • rozwijają kreatywność u dziecka,
  • pozwalają nawiązywać nowe przyjaźnie,
  • pozwalają rozwinąć umiejętności poznawcze u dziecka,
  • uczą koordynacji oraz poprawiają kondycję malucha.

źródło: How Do Children Benefit from Playing with Toy Cars and Trucks