• Kategorie
  • Szukaj
  • Zjeżdżalnia ogrodowa dla dzieci

Zjeżdżalnie ogrodowe dla dzieci - niezapomniana zabawa na świeżym powietrzu!

Chcecie zachęcić dziecko do spędzania czasu na świeżym powietrzu? Idealnym rozwiązaniem będzie inwestycja w zjeżdżalnie ogrodową. Frajda jaka towarzyszy korzystaniu z tego rodzaju zabawki jest wyjątkowa. Co istotne nawet stosunkowo małe dzieci mogą cieszyć się z zabawy na zjeżdżalni. Należy jednak dobrać rozmiar zjeżdżalni do wieku dziecka. Maluchy potrzebują raczej niskich i stabilnych zjeżdżalni, podczas gdy starsze dzieci mogą ślizgać się na dłuższych dystansach.

Zjeżdżalnia ogrodowa - jak wybrać najlepszą?

Wybierając zjeżdżalnie warto zadbać o bezpieczeństwo. Decydując się na wybór zjeżdżalni ogrodowej z naszej oferty mają Państwo gwarancję wyboru produktu, który pochodzi od sprawdzonych i renomowanych producentów. Dodatkowo wszystkie zjeżdżalnie ogrodowe dla dzieci posiadają niezbędne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Dzięki temu mają Państwo pewność, że dziecko podczas zabawy jest w pełni bezpieczne.

 

rodzaje zjeżdżalni ogrodowych

 

Plastikowa zjeżdżalnia - optymalny wybór do ogrodu

Najczęściej na rynku spotkać można zjeżdżalnie ogrodowe wykonane z tworzyw sztucznych. Plastikowa zjeżdżalnia ma bowiem wiele zalet - jest stosunkowo lekka, dzięki czemu łatwo ją przenieść oraz nie wymaga konserwacji na przestrzeni czasu. Plastikowe zjeżdżalnie znakomicie sprawdzą się zatem w przypadku większości przy domowych ogrodów.

 

zjeżdżalnia ogrodowa dla dzieci infografika

 

Zjeżdżalnie ogrodowe dla dziecka - na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

  • materiał z jakiego została wykonana zjeżdżalnia
  • rozmiar zjeżdżalni
  • bezpieczeństwo zabawy ( atesty i certyfikaty zabawki )
  • kolorystykę, przyciągającą uwagę i zachęcającą do zabawy