• Kategorie
  • Szukaj
  • Jeep na akumulator dla dziecka

Auto na akumulator Jeep - dla dziecka

Wśród szerokiej palety autek na akumulator dla dzieci nie zabrakło w naszym sklepie również pojazdów typu Jeep. Te samochody na akumulator idealnie odwzorowują realne pojazdy służące do jazdy w trudnym terenie. Duże, masywne koło w jakie wyposażona została zabawka gwarantują dziecku komfort podróżowania, a akumulator o dużej mocy zapewnia zadowalające prędkości.

Jeep na akumulator czyli zabawka dla młodych miłośników off-road'u

Znajdujące się w tej kategorii pojazdy przypadną szczególnie do gustu dzieciom, które fascynują się motoryzacją. Pojazdy do złudzenia przypominają prawdziwe jeepy z napędem 4x4 dostarczając niezapomnianych wrażeń z jazdy.

Jeep dla dzieci na akumulator - czym kierować się przy wyborze?

Oferta naszego sklepu na jeepy z napędem akumulatorowym dla dzieci jest niezwykle szeroka. Przymierzając się zatem do zakupu zalecamy kierować się kilkoma wytycznymi. Mowa tutaj o wieku dziecka ( pojazd musi być dopasowany do wagi i wzrostu malucha ), marką pojazdu ( dzieci mają swoje preferencje wizualne i stylistyczne ), pojemnością akumulatora ( od niej zależy maksymalny czas zabawy ) oraz napędem ( jeżeli pojazd będzie używany w trudniejszym terenie warto, aby posiadał napęd na wszystkie koła ). 

Jeep na akumulator 2-osobowy czy też jednoosobowy?

Jeepy na akumulator dla dzieci występują w dwóch wariantach - jednoosobowym jak i też dwuosobowym. Ten drugi rodzaj idealnie sprawdzi się, jeżeli zabawka ma służyć rodzeństwu. Należy mieć na uwadze, że modele dwuosobowe są większe i posiadają mocniejszy silnik. Przekłada się to zatem na wyższą cenę.

Jeep na akumulator dla dziewczynki

Zdajemy sobie sprawę, że nie tylko chłopcy uwielbiają motoryzację i samochody terenowe. Z tego też względu w naszej stałej ofercie znaleźć można również jeep'y na akumulator dla dziewczynek. Dla małych dam, którym niestraszne są bezdroża przygotowaliśmy modele o pojemnych akumulatorach i dużych, miękkich oponach. Dodatkowego smaku jeepom na akumulator dla dziewczynek dodaje kobieca kolorystyka dostępnych pojazdów ( róż, żółć oraz zieleń ).

Samochodzik na akumulator jeep

Kto powiedział, że samochody elektryczne zarezerwowane są wyłącznie dla dorosłych? Twoje dziecko również może poznać co to off-road dzięki samochodzikom typu jeep z napędem akumulatorowym. Pojazdy dostosowane są do dzieci w wieku od 3 do 6 lat i zapewniają niezapomnianą rozrywkę.