• Kategorie
  • Szukaj
  • Zabawki do kąpieli

Zabawki do kąpieli dla dzieci

Postaraj się umilić swojemu dziecku czas spędzony w trakcie kąpieli. Nie wszystkie maluchy przepadają za przebywaniem w wodzie, dlatego też dzięki zabawkom będziesz w stanie zachęcić dziecko do kąpieli. Szukając zabawek do kąpieli najlepiej postawić na produkty, które pobudzą zmysły dziecka i wzbudzą jego zainteresowanie. Kolorowe kaczuszki, świecące kule czy też pojazdy, które same pływają będą bardzo dobrym pomysłem. Odpowiednio dobrane zabawki do kąpieli pozwolą również rozwinąć zdolności manualne dziecka.

Zabawki do wanny dla chłopców i dziewczynek

Jeżeli wieczorna kąpiel w oczach twojej pociechy jawi się jako przykra konieczność to najwyższa pora to zmienić! Postaw na zabawki do kąpieli, które zmienią czas spędzony w wodzie, w prawdziwą przygodę. W naszej ofercie przygotowaliśmy zabawki do kąpieli zarówno dla małych dziewczynek, jak i chłopców. Oferujemy zabawkowe kaczuszki, kucyki czy też rybki, które przypadną do gustu dziewczynkom. Nie zabrakło jednak zabawkowych dinozaurów czy też piłek, które umilą czas chłopcom spędzającym czas w wannie.

Higieniczne i gumowe zabawki do kąpieli, czyli postaw na bezpieczeństwo

Decydując się na zakup akcesoriów zabawkowych do kąpieli dla najmłodszych warto zwrócić uwagę na aspekt bezpieczeństwa i higieny. Wybierz zabawki o prostej budowie, tak aby po zakończonej zabawie nie zalegała w nich woda i można je było łatwo wysuszyć. Upewnij się również, że zabawka została wykonana z bezpiecznych materiałów i posiada niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa takie jak EN 71, CE czy też atest Instytutu Matki i Dziecka.