• Kategorie
  • Szukaj
  • Traktor na akumulator dla dziecka

Traktor na akumulator - zabawka dla małych fanów rolnictwa

Na rynku znaleźć można bardzo wiele rodzajów zabawek. Niektóre cieszą dziecko jedynie przez kilka pierwszych chwil podczas gdy te drugie towarzyszą maluchowi przez praktycznie całe jego dzieciństwo. Do tej drugiej grupy z pewnością zaliczyć trzeba traktory na akumulator. Te znakomicie odwzorowujące rzeczywiste pojazdy zabawki są nie lada gratką dla każdego młodego fana motoryzacji jak i też rolnictwa.

Postaw na jakość - wybierz traktory na akumulator z naszej oferty

Dostępne w naszym sklepie traktory na akumulator pochodzą od renomowanych, światowych producentów i zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Wyposażone są w mocne silniki i pojemne akumulatory dzięki czemu dzieci mogą bawić się nimi przez praktycznie cały dzień bez konieczności ich ładowania.

Jak wybrać najlepszy traktor na akumulator?

Dokonując wyboru traktorka na akumulator dla dziecka warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii. Niezwykle istotne jest dobranie rozmiaru traktorka na akumulator do wieku, wagi oraz wzrostu dziecka. Tylko wtedy zapewni to odpowiedni komfort zabawy. Oprócz tego istotna jest pojemność zainstalowanego w traktorze akumulatora. Im większa pojemność tym dłużej traktor na akumulator będzie w stanie zapewnić malcowi radość z zabawy. Jednocześnie należy mieć na uwadze, że im większa pojemność akumulatora tym dłuższy czas ładowania zabawki. Na sam koniec zalecamy dokładne sprawdzenie, czy wybrany traktor na akumulator dla dziecka posiada niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.

Traktor zabawka na akumulator - na co zwrócić uwagę? Infografika

Decydując się na zakup traktorka na akumulator dla dzieci zalecamy zwrócić szczególną uwagę na następujące kwestie:

  • wygoda siedziska i możliwość jego regulacji
  • moc i pojemność akumulatora
  • rozmiar dopasowany do wieku i wagi dziecka
  • rozmiar i materiał z jakich wykonano koła
  • oświetlenie traktorka
  • możliwość emitowania sygnałów dźwiękowych
  • dodatkowe akcesoria jak odłączana przyczepka 
traktor zabawka na akumulator na co zwrócić uwagę przed zakupem

Ciągniki dla dzieci na akumulator

Ciągnik na akumulator dla dzieci to zabawka przynosząca ogromną frajdę. Dziecko może zasiąść za sterami rolniczego pojazdu i poczuć się jak prawdziwy farmer. Atrakcyjności zabawie dodaje fakt, że zabawkowe ciągniki na akumulator do złudzenia przypominają klasyczne maszyny rolnicze. Są wykonane z ogromną starannością i posiadają wiele ruchomych elementów służących do sterowania. Najważniejszym atutem ciągników na akumulator dla najmłodszych jest fakt, że pociecha samodzielnie może nimi kierować.

Traktor z przyczepą na akumulator - czym kierować się podczas wyboru?

Oprócz klasycznych traktorków na akumulator dla dzieci w naszym sklepie znaleźć można modele wyposażone w przyczepkę. Dzięki niej dziecko może jak prawdziwy rolnik przewozić z miejsca na miejsce różnego rodzaju rzeczy znajdujące się w ogrodzie jak chociażby inne zabawki. Szukając traktorka z przyczepą dla pociechy zalecamy zwrócić uwagę na rodzaj przyczepy - najczęściej można spotkać modele z otwartymi lub też całkowicie zamkniętymi burtami.

Traktory na akumulator John Deere dla dzieci

Zielono-żółta kolorystyka i wszystko jasne! To połączenie kolorystyczne jednoznacznie kojarzy się już nawet małym dzieciom z produktami marki John Deere. Dzięki zabawkowym traktorkom sygnowanym logo marki teraz każdy mały fan rolnictwa może poczuć się jak prawdziwy rolnik! Traktorki na akumulator John Deere to ogromne przywiązanie do detali oraz dodatkowa funkcjonalność, która sprawia, że zabawa ciągnikiem daje dziecku jeszcze więcej satysfakcji.

Koparki na akumulator dla dzieci

Traktorek z łyżką z przodu może również pełnić rolę koparki. Zabawkowe koparki z napędem akumulatorowym pozwolą dziecku zmienić pobliską piaskownicę w prawdziwy plac budowy!