• Kategorie
  • Szukaj
  • Gry dla dzieci, klocki i puzzle

Klocki i puzzle czyli zabawki, które pozwolą rozwijać wyobraźnię Twojego dziecka

Klocki należą do kategorii najbardziej popularnych zabawek na rynku. Stanowią doskonały prezent zarówno dla dziewczynki czy też chłopczyka. Wszystko przez to, że klocki pomagają pobudzić wyobraźnię jak i też kreatywność dziecka. Sprawiają, że malec uczy logicznego myślenia. 

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo zatem klocki konstrukcyjne dostosowane do wieku dziecka. Oferujemy produkty znanych producentów od klocków Lego przez zestawy Cobi oraz Duplo. Znajdą zatem u nas coś dla siebie zarówno mali konstruktorzy, którzy dopiero zaczynają przygodę z układaniem klocków jak i też nieco starsze dzieci, które szukają wyzwania w postaci skomplikowanych zestawów konstrukcyjnych – na przykład z serii Lego Technics.

Puzzle – rozwijaj zdolności manualne i ciesz się ze wspólnej zabawy z dzieckiem

Zaraz obok klocków pod względem wartości edukacyjnych i poziomu dobrej zabawy postawić można puzzle. Wszystko dzięki temu, że można układać je godzinami samemu lub też w większej grupie i cały czas cieszyć się ogromną frajdą. Nasze puzzle dla dzieci dostępne są z motywami znanymi z popularnych bajek i seriali dla dzieci.

Za sprawą różnorodnego poziomu trudności puzzle sprawdzą się doskonale dla dzieci w każdym wieku. Najmłodsi mogą wybrać zestawy kilku elementowe, a starsze dzieci spróbować swoich sił z zestawami składającymi się z nawet ponad tysiąca elementów.