• Kategorie
  • Szukaj
  • Pojazdy na pilota dla dzieci - sportowe, budowlane, wojskowe

Autko na pilota dla dzieci

Zdalnie sterowane autko to marzenie praktycznie każdego małego chłopca. Możliwość sterowania pilotem i patrzenia jak przemieszcza się zabawkowy pojazd dostarcza nieskończonego źródła rozrywki. Obecnie dostępne na rynku autka na pilota dostępne są zazwyczaj w skali 1:30 lub 1:12. W skład zestawu wchodzi sam pojazd, baterie oraz pilot w formie kierownicy lub nieco rzadziej - pada. Dziecko bawiąc się autkiem na pilota ma możliwość przyśpieszania, skręcania oraz cofania co daje poczucie pełnej kontroli.

Pojazdy na pilota dla dzieci

Pojazdy dla dzieci zdalnie sterowane pilotem występują w różnych wersjach. Począwszy od modeli najbardziej popularnych sportowych samochodów, poprzez pojazdy z popularnych bajek, na pojazdach rolniczych czy budowlanych kończąc. Decydując się na zakup pojazdku na pilota warto zwrócić czy posiada on dodatkową funkcjonalność. Klakson czy też kolorowe światła pozwolą znacząco uatrakcyjnić zabawę młodemu fanowi motoryzacji.

Koparka na pilota - jak wybrać najlepszą koparkę RC?

Wśród chłopców i dziewczynek w młodym wieku nie brakuje prawdziwych pasjonatów budownictwa. Maluchy nie muszą ograniczać się do podziwiania jak wygląda praca na placu budowy - dzięki zabawkowym koparkom na pilota i innym pojazdom budowlanym mogą same poczuć się jak prawdziwi budowniczowie. Możliwość sterowania łyżką koparki daje dziecku ogromne możliwości zabawy i zachęca do rozwijania kreatywności. Decydując się na zakup koparki na pilota dla dziecka warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Mowa tutaj o skali, w jakiej wykonana została koparka (mniejsza skala lepiej sprawdzi się dla młodszych dzieci), łatwości obsługi koparki, wyglądzie oraz dodatkowych funkcjach.