• VIGA Tablica magnetyczna - Pociąg ze zwierzętami

Symbol: 50772
673.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 15
Kurier 15
Kurier (Pobranie) 20
Dostępność 2 szt.
Waga 16.5 kg

System tablic edukacyjnych od marki Viga, zaprojektowany jak kolorowy pociąg, zachęca dzieci do kreatywnej zabawy. Tablice suchościeralne i magnetyczne mogą być używane do rysowania, pisania oraz przyklejania magnetycznych liter i cyfr, rozwijając umiejętności manualne i intelektualne. Pociąg z tablicami to nie tylko narzędzie edukacyjne, ale takżeinspiracja do wymyślania historii i odkrywania nowych możliwości zabawy, stymulując wyobraźnię i zdolności poznawcze najmłodszych. Wbudowana półka pomaga utrzymać porządek, gwarantując, że wszystkie akcesoria są zawsze pod ręką.

Co ćwiczymy:

  • - małą motorykę
  • - koncentrację
  • - kreatywność
  • - wyobraźnie przestrzenną
  • - zdolności plastyczne
  • - zdolności matematyczne
  • - zdolności polonistyczne

Zestaw nie zawiera dodatkowych klocków magnetycznych widocznych na zdjęciach. Zestaw składa się z 5 tablic magnetycznych, 4 pojemników do tablic oraz 8 elementów dekoracyjnych (w tym 4 elementy kół).

Viga jest marką zarejestrowaną w 2003 roku lecz już obecną w ponad 60 krajach na świecie. Ich innowacyjne pomysły zdobyły uznanie min. w Europie,USA dalekiej Australii oraz Japonii.Założyciele firmy zwrócili uwagę na wyniki badań wskazujących na związek pomiędzy zabawą i uczeniem się we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraqz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratować ich przed wirtualnym światem, który w dużym stopniu może wypaczyć rzeczywistość producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji.Bezpieczeństwo i jakość produktów drewnianych to priorytet dla Vigi,producent zadbał o to aby farby,którymi malują zabawki spełniały normy bezpieczeństwa EN71 oraz ASTM.

Wiek od 3 lat
Waga 16,5 (kg)
Wymiary opakowania 41 x 41 x 30 (cm)
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o produkt