• Zjeżdżalnia MOCHTOYS 180cm + natrysk

Symbol: 0000000421

Polska zjeżdżalnia dla dzieci z natryskiem i łagodnym zjazdem Dzięki swej konstrukcji i bardzo łatwemu montażowi zjeżdżalnię można zabrać ze sobą na wczasy, wycieczkę czy wizytę u babci. Szeroki ślizg i solidne podparcie zapewniają stabilność zjeżdżalni. Opcjonalnie można podłączyć natrysk wody do na zjazd, podłączenie wody za pomocą węża ogrodowego od dołu zjeżdżalni. Zjeżdżalnia posiada antypoślizgowe stopnie z podstawą gwarantujące bezpieczeństwo podczas wchodzenia, nie mniej jednak zabawa powinna odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej.

249.00
szt. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Kurier 15
Kurier (Pobranie) 20
Dostępność 6 szt.
Waga 9 kg

Polska zjeżdżalnia dla dzieci z natryskiem i łagodnym zjazdem (nr kat 11257)

Ilość w opakowaniu (karton) – 1 szt.

 

Dzięki swej konstrukcji i bardzo łatwemu montażowi zjeżdżalnię można zabrać ze sobą na wczasy, wycieczkę czy wizytę u babci. Szeroki ślizg i solidne podparcie zapewniają stabilność zjeżdżalni. Opcjonalnie można podłączyć natrysk wody do na zjazd, podłączenie wody za pomocą węża ogrodowego od dołu zjeżdżalni.

Zjeżdżalnia posiada antypoślizgowe stopnie z podstawą gwarantujące bezpieczeństwo podczas wchodzenia, nie mniej jednak zabawa powinna odbywać się pod nadzorem osoby dorosłej.

 

 WYMIARY ZJEŻDŻALNI:

- wysokość do uchwytów 110 cm

- wysokość do siedziska 85 cm

- szerokość całkowita64 cm

- szerokość zewnętrzna ślizgu 39 cm

- szerokość wewnętrzna ślizgu 27 cm

- długość ślizgu 180 cm

- max obciążenie 50 kg

 

Wymiary opakowania: 45 x 30 x 142 cm

Zjeżdżalnia przeznaczona dla dzieci powyżej 1 roku życia i posiada certyfikat CE produkt, od polskiego producenta, produkt objęty 24 miesięczną gwarancją producenta.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie