Lato w pełni zatem zabawa na świeżym powietrzu to czysta przyjemność. Aby jednak dzieci w pełni mogły cieszyć się z przebywania na dworze potrzebują odpowiedniej stymulacji - w tym przypadku zabawek. Przygotowaliśmy zatem dla Was krótką listę dziesięciu najlepszych zabawek ogrodowych według naszej opinii. Na naszej liście nie zabrakło oczywistych wyborów ( jak piaskownice czy zjeżdżalnie ) ale jest też kilka niespodzianek. Zapraszamy Was do zapoznania się z pełnym rankinkiem poniżej.

Ranking zabawek ogrodowych 2021

Miejsce 1 - domek ogrodowy dla dzieci


Domek ogrodowy dla dzieci 5075 to zabawka, którą pokochają wszystkie maluchy. Domek jest bardzo funkcjonalny i pojemny. Dzięki temu zabawa w dom czy też przechowywanie w nim innych zabawek to czysta przyjemność.

Domek ogrodowy dla dzieci 5075 - zielony

Miejsce 2 - zjeżdżalnia ogrodowa 145 cm


Które dziecko nie lubi bawić się na zjeżdżalni? Model ze ślizgiem o długości 145 cm to propozycja dla nieco młodszych dzieci, która przynosi ogromną frajdę!

NAJWIĘKSZA ZJEŻDŻALNIA OGRODOWA XXL 145cm KOLORY!

Miejsce 3 - zjeżdżalnia ogrodowa 200 cm


Dla starszych pociech idealnym wyborem jest zjeżdżalnia o ślizgu wynoszącym 200 cm. Wydłużony ślizg daje maluchom jeszcze więcej satysfakcji z zabawy.

Zjeżdżalnia 200 cm ślizgu 2085 czerwona

Miejsce 4 - stolik i krzesła dla dzieci do ogrodu


Nawet najbardziej ruchliwe maluchy w końcu się zmęczą. Warto zatem zadbać o to aby miały dzie usiąść. Zestaw ze stolikiem i krzesłami nie tylko pozwoli na chwilę odetchnąć ale będzie też idealnym miejscem do zabawy w gry planszowe.

Stolik piknikowy dla dzieci + 2 krzesełka polskiej firmy MOCHTOYS

Miejsce 5 - piaskownica w kształcie muszelki


Jeżeli uwielbia kreatywnie spędzać czas to możliwość tworzenia zamków czy też innych budowli z piasku pozwoli uwolnić drzemiące w nim talenty.

Plastikowa piaskownica MUSZELKA (2075) 4 KOLORY!