Dzieci zawsze wypatrują Świąt Bożego Narodzenia z utęsknieniem. Unikalny nastrój, choinka, wigilijne potrawy stanowią istotną atrakcję, ale nie ma się co oszukiwać. Maluchy w głównej mierze czekają na świąteczne prezenty. Najczęściej prezentem będą oczywiście zabawki. Postaramy się wam za chwilę zaprezentować najfajniejsze naszym zdaniem propozycje zabawek na gwiazdkę w tym roku.

Zabawki jako gwiazdkowy prezent dla dzieci


Zabawki kupujemy zawsze z myślą o radości dziecka. Trzeba zatem przy wyborze zabawki wziąć pod uwagę wiek oraz upodobania malucha. Trafnie dobrana zabawka wywoła szeroki uśmiech na twarzy pociechy i zapewni wiele godzin niepowtarzalnej rozrywki. Po jakie zatem zabawki warto sięgnąć? Śpieszymy z odpowiedzią :)

Dla miłośników motoryzacji - autka na akumulator i gokarty dla dzieci


Chłopcy ( ale również i dziewczynki ) bardzo często wykazują zainteresowanie samochodami i innymi pojazdami mechanicznymi. Można dać im możliwość poczucia się jak prawdziwy rajdowiec wybierając odpowiednie autko na akumulator lub też dziecięcy gokart. Z naszego doświadczenia wynika, że dzieciom szczególnie do gustu przypada autko na akumulator imitujące model Audi R8 oraz gokart A-15 z pompowanymi kołami.
Zabawa w naśladowanie dorosłych, czyli kuchnie dla dzieci i sklepiki


Dzieci bardzo często chcą naśladować swoich rodziców czy też rodzeństwo. Dziewczynki marzą, aby tak jak ich mamusie przyrządzać potrawy, a chłopcy pragną móc majsterkować jak tatusiowe. Można spełnić marzenia dzieci, jeżeli na prezent gwiazdkowy wybierzemy zabawkową kuchnię lub też zestaw sklepowy dla najmłodszych. W pierwszym przypadku dziecko będzie mogło w bezpieczny sposób zapoznać się z podstawami gotowania i czerpać przy tym ogromną frajdę. W drugim pozna zachowania potrzebne w dorosłym życiu i przyswoi sobie podstawy matematycznych obliczeń.

Niech na święta zagości w domu muzyka

Ostatnia propozycja to coś, co kochają wszystkie dzieci, czyli muzyka. Maluchy nie tylko uwielbiają słuchać muzyki ale bardzo często same chcą grać! Warto zatem umożliwić dziecku rozwijanie swoich pasji. Znakomitym sposobem nauki rytmu oraz wprowadzenia w świat dźwięków będzie zestaw perkusji z keyboardem dzięki, któremu pociecha będzie mogła uświetnić.