• Kategorie
  • Szukaj
  • Fotelik samochodowy dla dziecka

Foteliki samochodowe dla dzieci

Już teraz zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka podczas samochodowych podróży. Zainwestuj w sprawdzony i bezpieczny fotelik samochodowy dla dziecka. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłącznie najlepsze foteliki samochodowe, które pozwolą zadbać o wygodę malucha podczas podróży i jednocześnie zapewnią odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Fotelik samochodowy dopasowany do wieku i budowy dziecka

Dobór odpowiedniego fotelika należy do kluczowych kwestii podczas podróżowania wraz z dzieckiem. Z racji iż każdy malec różni się w zależności od wieku budową ciała i wagą przygotowaliśmy foteliki dopasowane do niemal każdej pociechy. Dzięki temu zapewniony jest komfort transportu praktycznie w każdym przypadku.

Uniwersalne foteliki samochodowe dla dzieci

Zdajemy sobie również sprawę, że nie wszystkich rodziców stać na wymianę fotelika samochodowego co rok czy też dwa. W związku z tym przygotowaliśmy foteliki samochodowe 9-36 kilogramów. To bardzo uniwersalne rozwiązanie, które sprawia, że raz kupiony fotelik może bez problemu służyć dziecku nawet przez kilka lat, zapewniając przy tym niezbędny komfort. Wygoda podróżowania zapewniona jest poprzez wysokie ścianki fotelika, dopasowany zagłówek jak i też system pasów dbających o bezpieczeństwo.

Jak dobrać odpowiedni fotelik samochodowy do wieku dziecka?

 

dopasowanie fotelika samochodowego do wieku dziecka