• Stylowy Domek Dla Lalek Drewniany Willa Kidkraft

Symbol: 65199
Ignoruj formę wysyłki Płatność przy odbiorze
Brak towaru
1447.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 1-3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Darmowa dostawa 0
Dostępność 0 szt.
Waga 25.5 kg

Zabawa lalkami to jedno z najważniejszych ćwiczeń empatii, oraz jedna z najlepiej rozwijających emocjonalnie zabaw, jakie istnieją. Domek dla lalek Kidkraft Stylowa Willa Drewniana to świetna scena dla wielu zdarzeń, które mogą mieć miejsce w tak stylowym i fantastycznym miejscu. Dziecko może odtworzyć wiele scenek, które mogą się zdarzyć w życiu każdego z nas!

Teatrem każdej z odgrywanych przez dziecko scenek może być jedno z wielu pomieszczeń, które znajdują się w domku marki Kidkraft. Może to być sypialnia, kuchnia, łazienka, poddasze, salon, albo któreś z pozostałych pomieszczeń. Scenerie są różnorodne, co sprawia że zabawa szybko się nie znudzi, a pełne wyeksploatowanie zabawki potrwa wieczność.

Meble sprawiają, że przeróżne interakcje odgrywane przez maluchy będą jak życia wzięte! Domek jest w pełni wyposażony i nie wygląda jak sztuczne miejsce, którego nikt nigdy nie spotkałby w prawdziwym życiu. Zabawa będzie kipieć realizmem - zwłaszcza dla dziecka o bujnej wyobraźni.

Zabawa lalkami w cudownej willi pozwoli na odgrywanie wielu sytuacji, które mogą mieć miejsce w prawdziwym domu, oraz których mogą być świadkiem nasze maluchy. Taka zabawa zapewni możliwość postawienia się w danej sytuacji i zrozumienia. Dziecko podczas zabawy lalkami dojrzewa emocjonalnie, co udowodnione zostało naukowo.

Zabawka wykonana została z drewna. Wybierając ekologiczne zabawki drewniane, ograniczasz produkcję odpadów plastikowych i dbasz o dobrą kondycję naszej planety.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o produkt